Шпонування 2 Шпонування 1 Шпонування

Від 100 грн м/кв без урахування матеріалу

⬇Скачати прайс

Вимоги, що ставляться до створення сучасного інтер’єру, вимагають використання натуральних матеріалів як для оздоблення, так і для обстановки приміщень. Одним із найкращих матеріалів окрім деревини – є шпоновані плити. Великою перевагою таких плит є натуральний і неповторний вигляд деревини, а також стабільність матеріалу та легкість обробки.

Ми шпонуємо будь-які основи (ДСП, ДВП, МДФ, фанера, столярна плита), у всіх товщинах, доступних на ринку, натуральним та модифікованим шпоном товщиною 0,6-1мм, а також ламелями товщиною 1-3мм. Використовуємо натуральний шпон українських виробників, а також таких відомих фірм як: LaminArt, Vizyt, Legnoprom (ALPI шпон).

На замовлення клієнта, можемо шпонувати як цілі плити, так і виготовляти шпоновані стільниці, фасади та інші будь-які деталі. Також можливе застосовування художнього підбору шпону. Деталі можуть бути пофрезеровані, згідно потреб клієнта.

Перевагою нашої продукції є висока якість послуг, а також швидкість реалізації замовлень, які ми здатні забезпечити завдяки розвиненому технологічному парку та висококваліфікованих кадрах. При цьому ми пропонуємо помірні ціни.