Фабрика меблів VERBA заснована у 2001 році. Вже 15 років ми виробляємо якісну продукцію, яка допомагає створити унікальні інтер’єри. Позитивні відклики наших клієнтів свідчать про те, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Ми пропонуємо виготовлення меблів, дерев’яних сходів, дверей та вікон європейського стандарту. У цій галузі наша компанія займає провідне місце у західному регіоні України. В процесі виробництва значна увага приділяється питанню екологічної безпеки – вся наша продукція є екологічно чистою, не виділяє шкідливих речовин, тому вона може встановлюватися у дитячих кімнатах, кухнях, закладах громадського харчування.

Наша продукція виготовляється з натуральної деревини, шпону та ламелів. Сировина закуповується лише у офіційних постачальників, що гарантує високу якість матеріалів та екологічну безпеку. Меблі з дерева слугуватимуть вам тривалий період, не втрачаючи свого естетичного вигляду та функціоналу.

Також ми використовуємо лише найкраще обладнання з обробки деревини, що відповідає не лише українським, а й світовим стандартам якості. Процес виготовлення меблів у нашій компанії відбувається із застосуванням устаткування таких виробників, як HOMAG-BAZ, WEEKE OPTIMAT, GRIGGIO, OTT, SANDINGMASTER, KUPER, BURKLE. Нещодавно в нашій компанії з’явилась можливість продажу меблевих, металообробних та деревообробних станків.

Замовлення меблів у нашій компанії можливе як за зразками, що представлені на сайті нашої компанії, так і за індивідуальними проектами. Якщо Ви плануєте придбати щось унікальне, ексклюзивне, можна обговорити ваш проект із нашими спеціалістами. Ваша ідея буде втілена в життя, а результат задовольнить навіть найбільш прискіпливих клієнтів.

Команда наших спеціалістів включає лише справжніх майстрів своєї справи, із належною кваліфікацією та великим досвідом у своїй сфері. Тому ми готові дати Вам пораду щодо вибору меблів, підібрати найкращі варіанти за індивідуальними проектами та втілити будь-які ваші примхи. Наші меблі від виробника – це якість, перевірена часом, за привабливими цінами.

Виготовлення меблів на замовлення – це не лише бізнес для нас, а й покликання, тому нашим спеціалістам важливо, щоб клієнт завжди залишався задоволеним. Ми постійно розвиваємось, застосовуємо інноваційні методи виробництва, досягнення у інформативній та технологічній сферах, тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що усі ваші бажання для нас закон.

Також ми бережливо ставимось до навколишнього середовища, постійно приймаємо участь у різноманітних екологічних акціях, сприяємо підвищенню екологічної свідомості наших працівників. Фабрика меблів VERBA турбується про майбутнє України. Також ми приймаємо участь у благодійних організація – купляючи нашу продукцію, ви одночасно допомагаєте тим, хто потребує цього.

З перших хвилин нашої співпраці Ви зрозумієте, чому наші клієнти довіряють нам свої бажання та мрії!

 Запрошуємо до співпраці!
signature

Керуючий Ігор Сопіжко